Літературно-музична композиція, присвячена пам'яті Героїв Небесної сотні

Дата: 21 лютого 2020 о 14:05, Оновлено 21 лютого 2020 о 15:09
135 переглядів

Святе Письмо говорить, що спочатку Бог розселив людей по всьому світу і кожному народу дав землю. Богом дана земля є святою і рідною. Тому її захист – це найперший обов’язок кожного народу.
Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинилися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки

20 лютого 2020 року, у День пам'яті Героїв Небесної сотні, учнями 7-Б класу під керівництвом Оксани Іванівни Довжик було проведено літературно-музичну композицію «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».

Вірш-молитва про Небесну сотню у виконанні Зоряни Демчук та вірш "Мамо не плач" у виконанні Олександра Казарцева викликав нові хвилювання та віру у те, що приклад жертовної любові синів неньки-України стане на захисті ідеалів демократії, прав та свобод людини, європейського майбутнього.

Ведучі Вікторія Ясенчук та Ілля Оніщук розповіли про Небесну сотню, наш біль і нашу гордість, сльози українців і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Віталій Пахоруков, Валерій Дудич та Матвій Кирушок показали глядачам сценку, у якій намагалися передати настрої протестувальників та готовність пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.

Музика здатна впливати на долю людей. Саме через пісню "Журавлина доля" Наталка Зуєва (учениця 9-Б класу) "благала у небес славної долі".

У ці дні педагоги та учні закладу вшановують пам'ять усіх героїв, які віддали життя за Україну. Право покласти квіти до меморіальної дошки військовому добровольцю Олександру Суліцькому, надали Зоряні Демчук та Ярославу Вербицькому.