Правила для учнів

Date: 14 лютого 2020 о 10:41, Refreshed 22 квітня 2021 о 12:25

Правила для учнів

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.
  2. Учень приходить до школи за 10 – 15 хвилин до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.
  3. Учень несе відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних гаджетів, які потрібно вимкнути, сховати, покласти у відведене місце. Користуватися ними тільки з дозволу вчителя.
  4. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, у тому числі ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, піротехнічним виробам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.
  5. Під час освітнього процесу йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодити з батьками).
  6. Учні школи є доброзичливими, свідомими, відповідальними, поводяться ввічливо, виявляють повагу до старших, піклуються про молодших.
  7. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.
  8. Учні дбайливо ставляться до свого та шкільного майна, дбають про чистоту та порядок на території школи та в кабінетах.
  9. Лихослів’я, бійки, залякування, цькування та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.
  10.  Учні систематично відвідують навчальні заняття, старанно навчаються, регулярно готуються до уроків.