Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 72 common:people_all_forms
Новини

Конкурс "Учитель року"

Date: 1 листопада 2019 о 08:57, Refreshed 3 грудня 2021 о 10:11

№ п/п

Номінація

Прізвище, ім’я,

 по батькові вчителя

районний етап

обласний етап

2003 рік

1.

Образотворче мистецтво

Головерса Мирослава Іванівна

переможець

учасник

2.

Англійська мова

Бебешко Катерина Олександрівна

переможець

лауреат

2004 рік

1.

Світова література

Микитюк Наталія Василівна

переможець

лауреат

2.

Математика

Островік Анжела Борисівна

переможець

лауреат

3.

Початкові класи

Марушкевич Раїса Іванівна

лауреат

2005 рік

1.

Історія

Оксенчук Оксана Ярославівна

лауреат

2.

Музичне мистецтво

Моторна Оксана Степанівна

переможець

переможець, фіналіст (лауреат) Всеукраїнського етапу

2006 рік

1.

Географія

Чиж Роман Григорович

лауреат

2.

Інформатика

Патрай Сергій Романович

лауреат

3.

Хімія

Добей Дмитро Дмитрович

лауреат

2007 рік

1.

Математика

Бенчук Олександра Миколаївна

лауреат

2.

Українська мова та література

Чиж Леся Георгіївна

лауреат

3.

Класний керівник

Микитюк Наталія Василівна

переможець

призер

2008 рік

1.

Історія

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

переможець

2.

Початкові класи

Єрещенко Людмила Святославівна

лауреат

2009 рік

1.

Іноземні мови (англійська)

Ремаєва Оксана Арсентіївна

переможець

учасник

2.

Українська мова та література

Павлюк Лариса Олексіївна

лауреат

2011рік

1.

Світова література

Трубіцина Лариса Омелянівна

лауреат

2.

Історія

Оксенчук Оксана Ярославівна

лауреат

3.

Початкова школа

Вальковець Світлана Олександрівна

учасник

2012рік

1.

Українська мова та література

Мандич Оксана Василівна

переможець

лауреат

2013 рік

1.

Фізика

Довжик Оксана Іванівна

переможець

лауреат

2.

Інформатика

Людвік Алла Анатоліївна

переможець

лауреат

3.

Основи здоров’я

Пасека Руслана Богданівна

переможець

2014рік

1.

Початкова школа

Якимчук Людмила Петрівна

лауреат

2.

Світова література

Пасека Руслана Богданівна

лауреат

2015 рік

1.

Українська мова та література

Єрчик Олена Володимирівна

лауреат

2016 рік

1.

Математика

Стецюк Людмила Петрівна

лауреат

2.

Англійська мова

Тимощук Юлія Михайлівна

лауреат

2017 рік

1.

    Початкові класи

    Хоцик Світлана Борисівна

  номінант

 2018 рік

1.

Німецька мова       

Мощанецька Анна Миколаївна

переможець

 лауреат

2020 рік
1. Початкові класи Ткачук Ольга Миколаївна лауреат
2. Образотворче мистецтво Балаушко Олена Вікторівна переможець учасник
3. Хімія Гошко Дмитро Іванович переможець лауреат

Учитель року 2018 - Мощанецька А.М. (відеопредставлення)

Учитель року 2020 - Балаушко О.В. (відеопредставлення)

Учитель року 2020 - Гошко Д.І (відеопредставлення)

Comments:
Only authorized users can leave comments.