Волонтерський осередок

Date: 2 лютого 2022 о 09:13, Refreshed 4 лютого 2022 о 08:10

Волонтерський осередок 2021-2022 н.р.

Волонтер - це людина, яка свідомо, за власним бажанням, безкоштовно працює на користь інших, де це потрібно у суспільному житті.

Волонтер - добровільний помічник, - людина, яка розвиває свої особистісні можливості. Приносить користь іншим, а замість отримує нові знання, уміння і навички. Думки і бажання втілює в реальні дії.

Волонтер - це людина дії, непосида з гарячим серцем, безкорисливий, уважний до оточуючих, оптиміст, фантазер і романтик, гуманіст.

Діяльність волонтерства допомагає пізнати сенс життя, цінність корисних вчинків, здобуття нових знань, друзів, досвіду, морального задоволення і можливість стати звичайним героєм!

Волонтером Квасилівського НВК "школа-ліцей", може стати кожен учень, який бажає брати участь у справах волонтерів, безкоштовно надавати допомогу, розуміти соціальну значимість своєї діяльності.

Права та обов'язки волонтерів

Члени волонтерського осередку мають права:

-- брати участь у роботі волонтерського осередку;

-- висвітлювати діяльність волонтерського осередку;

-- вносити пропозиції до планування роботи волонтерського осередку.

Члени волонтерського осередку мають обов'язки:

-- старанно виконувати свої доручення та обов'язки;

-- постійно організовувати дозвілля для учнів 1-4 класів (шефство);

-- постійно брати активну участь у благодійних, екологічних, волонтерських акціях, ярмарках тощо;

-- пропаганда здорового способу життя.

Метою волонтерського осередку Квасилівського НВК "школа-ліцей", є формування гуманного ставлення учнівської молоді до однолітків;

формування таких людських якостей, як доброта, любов до людей, вміння слухати, здатність до співчуття, терпіння і порядність, толерантність і відповідальність, творчий підхід до завдань, обізнаність в різних сферах життя, розвитку ораторських здібностей;

розвиток патріотичного виховання серед учнівської молоді, розширення сфер діяльності волонтерського осередку за різними напрямками.

Волонтери Квасилівського НВК "школа-ліцей" отримують:

Нові знання, нові знайомства, колосальний досвід, моральне задоволення від добрих справ, грунт під ногами, сенс життя і звичайно нові пригоди.

Плани на майбутнє:

1. Займатися розробкою нових проєктів та подальша реалізація існуючих проєктів задля доброї справи;

2. Дізнаватися  про нові форми та методи волонтерської діяльності і застосовувати їх у своїй роботі;

3. Органзовувати зустрічі з учасниками бойових дій в зоні АТО;

4. Організовувати "веселі перерви", для учнів 1-4 класів;

5. Організація та активна участь в шкільних, обласних акціях, ярмарках, заходах тощо.

ПЛАН  РОБОТИ

ВОЛОНТЕРСЬКОГО  ОСЕРЕДКУ

Квасилівського НВК «школа-ліцей»

21.01.2022 - Флешмоб "Ланцюг Єднання" (координатор, учні-волонтери)

24.01.2022 - Засідання волонтерського осередку. (голова волонтерського осередку)

До 14.02 - Поштова скринька "Св. Валентин" (учні-волонтери)

18.02.2022 - Бесіда "Я за світ без шкідливих звичок" (учні волонтери для 4-5 кл.)

02.03.2022 - Засідання органу волонтерського осередку (голова волонтерського осередку)

18.03.2022 - Гра "Де логіка?" (координатор)

21.03.2022 - Майстер-клас "Сортуємо сміття правильно" (учні волонтери)

До 26.04.2022 - Літературно-музична композиція "Чорнобиль - чорна дата в історії людства" (учні волонтери)