Відтепер в Україні діятиме новий покращений проєкт з кібербезпеки BRAMA (БРАМА)
БРАМА - це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

19.02.2024 року в м. Рівне відбулись змагання з футзалу серед учнів 5-6 класів.

У звя'зку з великою захворюваністю на простудні та гострі респіраторні захворювання учні 5-Б та 8-Г класів переводяться на дистанційну форму навчання

У зв'язку з великою захворюваністю на простудні та гострі респіраторні захворювання учні 6-Г класу переводяться на дистанційну форму навчання

У зв'язку з великою захворюваністю на простудні та гострі респіраторні захворювання учні 1-А, 5-Б, 7-А, 7-Б, 7-Г переводяться на дистанційну форму навчання

Сьогодні, 23 серпня 2023 року, з нагоди Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України в Квасилівському ліцеї лідерами учнівського самоврядування була проведена святкова кульковікторина "Як я знаю Україну".

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити. Кожного українця - з його святом, з Днем української державності!

Закінчили школу діти, які з перших днів війни допомагали вчительському волонтерському цеху "Красунечки" наближати Перемогу.

День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України.
Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції.
Зеленський підкреслив, що уже нікому в країні не треба пояснювати значення слова "суверенна".
"Жоден українець більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життями", - наголосив Зеленський.

У суботу, 24 червня 2023 року, в Квасилівському ліцеї відбувся випускний вечір. Ми раді, що можемо святкувати його разом, незважаючи на труднощі, які ми переживаємо у цей час воєнного стану. Ми зібралися на святі юності, щоб вшанувати досягнення кожного випускника. Незважаючи на усі перешкоди, наші випускники продемонстрували, що є справжніми українцями, незламними та сильними. Цей вечір став символом нового початку, нових можливостей та викликів. Тож зичимо вам, дорогі випускники, успіхів у житті, любові та здоров’я! Не забувайте про своє коріння, свою родину та близьких людей, які завжди підтримають вас у складний момент. Нехай кожен з вас знайде своє покликання, хай мрії збуваються, а життя приносить радість та задоволення.

Зловмисники у телефонних розмовах випитували дані банківських карт потерпілих, видаючи себе за працівників банків або правоохоронців. Жертвами правопорушників були громадяни Ізраїлю. Шахрайську схему викрили в ході міжнародної поліцейської операції.

З нагоди свята Останнього дзвоника 2 червня 2023 року в Квасилівському ліцеї відбулася лінійка, яка стала останній акордом закінчення навчального 2022-2023 року.

Сьогодні, 1 червня, в День захисту дітей, для учнів 5-х класів лідери учнівського самоврядування Квасилівського ліцею провели танцювальний флешмоб.

Учениця 7-А класу Квасилівського ліцею Естер Бортник стала переможцем VI обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії».

19 травня 2023 року в Квасилівському ліцеї відбувся Талант шоу, учасники якого стали учні 6-11 класів.