Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 72 common:people_all_forms
Новини

Результати участі в конкурсах

Date: 27 лютого 2018 о 09:35, Refreshed 30 червня 2020 о 13:26

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  в 2019-2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Відділення

Секція

Клас

І етап

ІІ етап

ПІП учителя

1

Гомола Анастасія Іванівна

літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

українська література

10б

І

Ярута М.Х.

2

Рицький Дмитро Олександрович

історичне краєзнавство

історія

Кочупалова М.А.

3

Гордіюк Анна Олександрівна

історичне краєзнавство

історія

Оксенчук О.Я.

4

Мартиновський  Микола Павлович

комп’ютерні науки

безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

11а

ІІІ

Вакулюк О.П.

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

в 2019-2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Коваль Софія Романівна

5

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

2

Гомоль Софія Валеріївна

ІІ

Корень Світлана Вікторівна

3

Демчук Зоряна Вячеславівна

7

ІІ

Слонець Тетяна Василівна чи Павлюк

4

Бренчук Дар’я  Юріївна

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна

5

Мельник Ольга Валеріївна

ІІ

Слонець Тетяна Василівна

6

Гомола Анастасія Іванівна

10б

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

7

Сидор Катерина Анатоліївна

11б

ІІІ

Мандич Оксана Василівна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика  в  2019-2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

ІІ етап

ІІІ етап

ПІП учителя

1

Корень Марина Володимирівна

ІІ

Ковальчук Марія Петрівна

2

Стельмашук Анна Михайлівна

ІІ

Саваринська Любов Іванівна

3

Поліщук Аліна

5

І

Корень Світлана Вікторівна

4

Федорук Єлизавета

6

І

Єрчик Олена Володимирівна

5

Бренчук Дар’я  Юріївна

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна

6

Кротюк Тетяна Сергіївна

ІІІ

Чиж Леся Георгіївна

7

Гомола Анастасія  Іванівна

10б

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

8

Рожко Яна Юріївна

11б

І

Мандич Оксана Василівна                   

Результати участі учнів у  районному огляді-конкурсі

читців-декламаторів, юних поетів

«Живи, Кобзаре, в памяті людській» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Читці-декламатори

(І вікова категорія)

Остапчук Денис Сергійович

ІІ

2

Читці-декламатори

(ІІ вікова категорія)

Дубарець Дмитро Дмитрович

ІІІ

Результати участі учнів у огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Районний етап

Обласний етап

1

Ансамблі

(І вікова категорія)

ансамбль «Шкільні зірочки»

( 10  учасників)

ІІ

2

Ансамблі

(ІІ вікова категорія)

ансамбль «Лорелей»

( 11 учасників)

ІІ

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Я - артист України»

в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Ансамблі

(середня вікова категорія)

ансамбль «Шкільні зірочки»

( 10  учасників)

І

Результати участі учнів у Всеукраїнському дистанційному фестивалі «Зірка естради»

в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Вокал

Саваринський Володимир

І

Результати участі учнів у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького, молодіжного мистецтва «Empire of arts» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний етап

1

Естрадний вокал

(ІІІ вікова категорія)

Саваринський Володимир

І

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Міжнародному фестивалі конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний

етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

І

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Міжнародному дистанційному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Скадовськ збирає друзів» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний

етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

ІІ

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Всеукраїнському фестивалі «Стрітенські ангелики» в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

ІІ

Результати участі учнів у спортивних змаганнях

в  2019-2020 н.р.

Районний етап

Обласний етап

Всеукраїнський етап

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

1

"Круті ігри"

Демчук С.В.

Лавренюк Ю.П.

1 (8 уч.)

1 (6 уч.)

1 (8 уч.)

1 (6 уч.)

2

Легка атлетика

1 (12 уч.)

1(4 уч.)

3

Баскетбол

1(12 уч.)

1(3 уч.)

1(3 уч.)

4

Шахи

1(3 уч.)

5

Волейбол (дів.)

1(12 уч.)

6

Змагання «Хто ти майбутній олімпієць?»

1(8 уч.)

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Відділення

Секція

Клас

І етап

ІІ етап

ПІП учителя

1

Хаврай Іван Володимирович

відділення комп’ютерних наук

інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

10

І

Патрай С.Р.

2

Прокопчук Анна Андріївна

відділення фізики та астрономії

експериментальна фізика

9

ІІ

Довжик О.І.

3

Корнійчук Вадим Сергійович

відділення математики

математика

9

І

Стецюк Л.П.

4

Хилимон Марія Василівна

відділення

мовознавства

англійська мова

10

І

Бебешко К.О.

5

Сидор Катерина Анатоліївна

відділення

мовознавства

українська мова

 10

ІІ

Павлюк Л.О.

6

Чумак Карина Валеріївна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

світова література

9

І

Микитюк Н.В.

7

Циганюк Олена Василівна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

світова література

11

І

ІІІ

Пасека Р.Б.

8

Білецька Христина Василівна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

українська література

11 

І

Ярута М.Х.

9

Прадош Діана Олександрів-

на

відділення

історії

історичне краєзнавство

10

ІІ

Кочупалова М.А.

10

Гордіюк Анна Олександрівна

відділення

історії

історичне краєзнавство

8

Оксенчук О.Я.

11

Пасічник Валерія Олександрівна

відділення хімії та біології

хімія

9

І

Гошко Д.І.

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Свиридюк Юлія Менторівна

9

І

ІІІ

Солонінко Галина Миколаївна

2

Сидор Катерина Анатоліївна

10

ІІ

Мандич Оксана Василівна

3

Цимбалюк Софія Юріївна

5

ІІІ

Єрчик Олена Володимирівна

4

Бренчук Дар’я  Юріївна

7

ІІІ

Єрчик Олена Володимирівна

5

Білецька Христина Василівна

11

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

ІІ етап

ІІІ етап

ПІП учителя

1

Косецька Вікторія

3

ІІІ

Ткачук О.М.

2

Поліщук Аліна

4

ІІ

Улітенкова Л.А.

3

Федорук Єлизавета

5

ІІІ

Єрчик О.В.

4

Янчук Владислава

7

ІІІ

Мандич О.В.

5

Свиридюк Юлія

9

І

І

Солонінко Г.М.

6

Рожко Яна

10

І

ІІ

Мандич О.В.              

Результати участі учнів у  районному огляді-конкурсі читців-декламаторів, юних поетів

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Читці-декламатори

(твори про Т.Г.Шевченка)

Гомола Анастасія

ІІІ

2

Читці-декламатори

(І вікова категорія)

Остапчук Денис

ІІІ

Результати участі учнів у ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

«Об’єднаймося ж, брати мої!»  в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Лисюк Сніжана

(номінація «Образотворче мистецтво»)

7

І

Балаушко Олена Вікторівна

2

Дубейко Анастасія (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)

І

Єрчик Олена Володимирівна, Ярута Марія Харитонівна

3

Бренчук Дар’я

(номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна,

Ярута Марія Харитонівна

Результати участі учнів у  Всеукраїнському конкурсі малюнка і твору серед школярів

на тему «Правосуддя»  в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Конкурс малюнка «Юніор»

Василишина Мар’яна

ІІ

Результати участі учнів у  Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

 в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Клас

Обласний етап

Всеукраїнський етап

1

Сюжетна композиція.

Робота «Кожен рік свій знак чекає»

Кравчук Анастасія

5

І

ІІІ

2

Новорічний вінок.

Робота «Різдвяний ангел над Україною»

Бренчук Дар’я

7

І

ІІ

3

Новорічний вінок.

Робота «Різдвяний ангел над Україною»

Дубейко Анастасія

7

І

ІІ

Результати участі учнів у огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка»

 в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Районний етап

Обласний етап

1

Ансамблі

(І вікова категорія)

ансамбль «Лорелей»

(10 учасників)

І

І

2

Виконавці 6-18 років та члени їх сімей

дует сім’ї Саваринських

І

Результати участі учнів у спортивних змаганнях  

в 2018-2019 н.р.

Районний етап

Обласний етап

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

1

Легка атлетика

1

(11 уч.)

2

Фестиваль естафет

1

(8 уч.)

3

Турнір пам’яті академіка С.Дем’янчука з волейболу

1

(12 уч.)

4

Старти надій (продовж.)

1

(14 уч.)

5

Олімпійське лелеченя

1

(12 уч.)

Участь учнів Квасилівського НВК «школа-ліцей» у ХУІ Всеукраїнському конкурсі

з української мови імені Петра Яцика в 2015-2016 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Результати 2 етапу

Результати 3 етапу

Результати 4 етапу

Прізвище вчителя

1

Гарбарчук Назар

1

Ковальчук М.П.

2

Бренчук Дар’я

1

1

Марушкевич Р.І.

3

Рожко Яна

1

1

Мандич О.В.

4

Самолюк Іванна

3

Єрчик Р.В.

5

Ремаєва Наталія

11б

1

1

Солонінко Г.М.

                        Участь у Всеукраїнському конкурсі «Об’єднаймося ж, брати мої»

                                                                  в 2015-2016 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Номінація

Результати  районного

етапу

Прізвище вчителя

1

Годлевський Дмитро

Образотворче мистецтво

2

Хоцик С.Б.

2

Очеретнюк Дар’я

Декоративно прикладне мист.

2

Участь в конкурсах  станції юних натуралістів

                                                            в 2015-2016 н.р.

Єрчик О.В.

3

Рудяк Андрій

Історія та державотворення

в 2015-2016 н.р.1

Кочупалова М.А.

                                      Участь в конкурсах  станції юних натуралістів

                                                                в 2015-2016 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

Назва конкурсу

Обл.етап

Прізвище вчителя

1

Грабчак Дарина

9

Всеукраїнська акція «Птах року»

1

Німчук Р.І.

2

Слонець Любомир

10

Всеукраїнська акція «Птах року»

Подяка обласного

Управління освіти

Чехович М.М.

3

Comments:
Only authorized users can leave comments.