Конкурс- ярмарок педагогічної творчості

Дата: 1 листопада 2019 о 08:57, Оновлено 25 червня 2020 о 13:42
Автор: Патрай С. Р.

2017 рік

9 педагогів нашого закладу представили на конкурс педагогічної творчості 6 посібників:

Оксенчук О.Я. «Моя держава – Україна. Проект національно-патріотичного виховання» (ІІ місце у номінації «Виховна робота»),

Полюхович О.П. «Виховання ціннісного ставлення до себе як чинник розвитку дитини»,

Федас О.П. «Вчимося бути успішними» (І місце у  номінації «Управлінська діяльність», сертифікат обласного конкурсу),

Трубіцина Л.О., Микитюк Н.В. «Обдаровані діти – майбутня еліта нації» (І місце у  номінації «Зарубіжна література», сертифікат обласного конкурсу),

Павлюк Л.О., Чиж Л.Г. «Граючись, вчимося. Лінгвістичні ігри на уроках української мови. 5-7 класи»

(ІІ місце у номінації «Українська мова та література»),

Єрчик О.В., Ярута М.Х. Посібник з народознавчим календарем школяра «Коли ти любиш рідний край»( І місце у номінації «Позашкільна освіта» та  ІІ місце в обласному етапі конкурсу ).

2018 рік

В районному етапі конкурсу педагогічної творчості 11 педагогів нашого закладу взяли участь, були представлені такі матеріали:

Павлусь Г.О., Островік А.Б. «Компетентнісний підхід на уроках математики» (І місце в номінації «Математика» в районі та ІІІ місце в області),

Тимчина В.І. «Методика розв’язування компетентнісних задач з інформатики» ( ІІІ місце в номінації «Інформатика»),

Довжик О.І. «Фізичний експеримент на базі саморобних приладів як засіб формування предметних компетентностей учнів»,

Патрай С.Р., Вакулюк О.П., Шевчук Н.С. «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках»,

Ключко С.В. «Збірник завдань з географії для учнів 7-го класу» (ІІІ місце в номінації «Географія»),

Биць Л.П. «Розвиток мовлення в початкових класах» (ІІ місце в номінації «Початкова освіта»),

Василишиної Л.Л., Ковальчук О.В. «Розвивальні заняття в групі продовженого дня» (І місце в підномінації «Здоров’язберігаючі технології в початкових класах»).

2019 рік

В районному етапі конкурсу-ярмарку педагогічної творчості 5 педагогів нашого закладу взяли участь, були представлені такі матеріали:

Балаушко О.В. «Розвиток творчої компетентності на уроках образотворчого мистецтва та в позаурочний час» (ІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво»),

Онопрійчук Т.Д. «Мотивація навчальної діяльності учнів» (ІІІ місце в  номінації «Практична психологія»)

Білевич Т.В., Демчук С.В. «Калейдоскоп рухливих ігор та естафет для 1-2 класів» (ІІІ місце в номінації «Фізична культура»),

Бабич Т.О. «Використання римівок для розвитку креативних навичок учнів на уроках хімії в 7-9 класах»  (ІІІ місце в номінації «Хімія»)..

2020 рік

В районному етапі конкурсу-ярмарку педагогічної творчості 7 педагогів нашого закладу взяли участь, були представлені такі матеріали:

Ярута  М.Х. та Єрчик О.В «Усе про есе» -переможець районного етапу в номінації "Українська мова  та література", лауреат обласного етапу.

Чиж Л.Г. та Корень С.В. посібник «Реалізація принципу текстоцентризму в процесі формування комунікативної компетентності на уроках української мови в 5 класі» -призер районного етапу (ІІІ місце) в номінації "Українська мова та література".

Остапенко Н.І., Бебешко К.О. «Граматика з англійської мови. (З вправами та текстами)»-призер районного етапу(ІІ місце) в номінації "Іноземні мови".

Карпюк І.Г. «Метод проєктів на уроках іноземної мови в початкових класах» - призер районного етапу ( ІІІ місце) в номінації "Іноземні мови".