Project news
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 72 common:people_all_forms
Новини

Список вчителів-предметників

Date: 27 лютого 2018 о 10:38, Refreshed 27 січня о 15:49

Список вчителів-предметників, відповідальних за проведення

річного оцінювання екстернів з предметів інваріантної частини навчального плану 

за курс базової  загальної середньої освіти Квасилівського ліцею в 2022-2023 н.р.

1. Чиж Леся Георгіївна – українська мова і література.

2. Микитюк Наталія Василівна – зарубіжна література.

3. Вознюк Олександра Омелянівна – іноземна мова.

4. Людвік Віра Вікторівна - алгебра, геометрія.

5. Говорадло Світлана Адамівна - правознавство.

6. Ключко Світлана Володимирівна – географія.

7. Довжик Оксана Іванівна – фізика.

8. Гошко Дмитро Іванович – хімія.

9. Притула Ірина Ігорівна – біологія.

10. Дерех Андрій Богданович – інформатика, трудове навчання (хл.).

11. Оксенчук Оксана Ярославівна – історія України, всесвітня історія.

12. Балаушко Олена Вікторівна – мистецтво.

13. Тирак Оксана Борисівна - технології (дівч.).

14. Лавренюк Юрій Павлович – фізична культура.

15. Пасека Руслана Богданівна - основи здоров'я.

Список вчителів-предметників, відповідальних за проведення

річного оцінювання екстернів з предметів інваріантної частини навчального плану за курс повної загальної середньої освіти Квасилівського НВК "школа-ліцей" в 2022-2023 н.р.

1. Єрчик Олена Володимирівна – українська мова і література.

2. Микитюк Наталія Василівна – зарубіжна література.

3. Вознюк Олександра Омелянівна – іноземна мова.

4. Островік Анжела Борисівна - алгебра, геометрія.

5. Дерех Андрій Богданович – інформатика.

6. Ключко Світлана Володимирівна – географія.

7. Мацьоха Тетяна Іванівна – фізика, астрономія.

8. Гошко Дмитро Іванович – хімія.

9. Чехович Марія Мар'янівна – біологія, екологія.

10. Оксенчук Оксана Ярославівна - громадянська освіта.

11. Кочупалова Мирослава Аркадіївна – історія України, всесвітня історія.

12. Моторна Оксана Степанівна – мистецтво.

13. Момоток Юрій Володимирович – технології (хл.), захист України.

14. Тирак Оксана Борисівна - технології (дівч.), захист України.

15. Лавренюк Юрій Павлович – фізична культура.

  

Comments:
Only authorized users can leave comments.