Пробне ЗНО

Date: 21 грудня 2021 о 14:14, Refreshed 21 грудня 2021 о 14:21

Пробне ЗНО - 2022

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися (самостійно!) можна буде на  сайтах  регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. З історії України,  математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії,  фізики,  хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) –  26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до   20 грудня 2021 року.

Пробне ЗНО-2022: як зареєструватися та взяти

участь у тестуванні

Вартість участі в одному тестуванні на території Рівненської області становить 300 гривень. Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:

• 19 березня – українська мова або українська мова і література;
  • 26 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).

Окрім цього всім зареєстрованим учасникам \ учасницям буде надана можливість з усіх предметів ЗНО-2022:

• завантажити тестові зошити;
  • пройти тестування вдома;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Отже, у 2022 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс)

Взявши участь у  пробному ЗНО, Ви зможете на прикладі одного предмета ознайомитись із:

• процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • структурою та змістом тестового зошита;
  • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.