Радісні будні

Date: 25 січня 2019 о 14:06, Refreshed 25 січня 2019 о 14:10
207 views

Щоденно Квасилівський НВК «школа-ліцей» живе активним життям. То тут, то там відбуваються нові та цікаві події. А зацікавлюють, координують та направляють у потрібне русло дії школярів їх наставники-учителі. Педагоги самі займають активну життєву позицію, беручи участь у різноманітних конкурсах, і не дають нудьгувати своїм вихованцям.

Вчителі кафедри фізичної культури є активними учасниками  акцій та конкурсів, що проводяться на різних рівнях. Так, з метою пропаганди Олімпійського руху в Україні та здорового способу життя, у І семестрі Обласною організацією «Спорт для всіх» та за підтримки районного відділу Молоді та спорту було організовано змагання у представленні діючого шкільного «Олімпійського куточка - 2018». Злагодженою роботою вчителями фізкультури було створено та відправлено на конкурс відповідні світлини та їх опис. Про перемогу на рівні району педагогічний колектив порадів ще у старому році, коли вчителі фізичної культури отримали грамоту за  І-е місце. Та неабияк зраділи, коли дізналися, що стали головними  призерами області. В результаті такої перемоги слід чекати гостей з  відзнаками.
          І гості не забарилися. Представники КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 24 січня цього року завітали до навчального закладу, щоб нагородити вчителів фізкультури, які долучилися до акції  та організували спортивне свято для учнів початкової ланки. До участі у змаганнях запросили четвертокласників. З бойовим духом і завзяттям у боротьбу вступили команди «Берегиня», «Чайка», «Корсунь» та «Хортиця». Дружними оваціями гравці підтримували один одного, виборюючи дорогоцінні секунди у суперників. Спритність, швидкість, вправність, кмітливість та згуртованість школярів виявили переможців дня. Ними стала команда «Хортиця» учнів 4-А класу. Усі щиро вітають переможців!
         А педагогічний колектив та учасники змагань дякують гостям за цікаві естафети, нагороди та за гарно проведений час.

Руслана Мельнічук