День Гідності та Свободи
Україна - територія гідності та свободи.
Україна - територія гідності та свободи.
У 2013-2014 роках в Україні відбулась безпрецедентна подія – народ повстав проти свавілля корумпованої влади. Внаслідок злочинного насильства влади проти громадян мирний протест перетворився на революційний рух, який призвів до корінних політичних змін, і в першу чергу змін у свідомості українців.
У середу, 21 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи у Квасилівському НВК «школа-ліцей» лідери учнівського самоврядування провели для учнів 10-11 класів літературно-музичну композицію «Україна – територія гідності та свободи» з використанням відеоматеріалу («Україна патріотів», «Хронологія подій на Майдані»). Мета – утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, збереження об'єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття учні-лідери.
«Ми – не раби, і ніколи ними не будемо. Ми з гідністю маємо нести нашу культуру та традицію. Нас не можна вбивати, обкрадати та обманювати. Ми – єдина нація. Наш шлях – до європейських цінностей», - такі основні гасла Революції гідності.
Горів Майдан мільйонами вогнів,
Запал принісши у серця людей.
Ми разом. Поруч. Ти тут не один.
З тобою поруч тисячі плечей,
І ще мільйон очей горять твоїм завзяттям.
Ми – українці. Діти Кобзаря. Ми сестри й браття.
З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, зірвавши план з перетворення України на малоросійський закуток Російської імперії, учні пригадали, чим була революція Гідності для кожного українця.
А також педагоги та учні Квасилівського НВК "школа-ліцей" вшанували пам'ять загиблого воїна АТО Олександра Суліцького. Олександр був одним із тих добровольців, який пішов боронити українську землю від російського агресора, щоби вільно і гідно працювати у нашій омріяній Україні.
Педагог-організатор Світлана Говорадло