Дата: 24 січня 2023 о 09:50, Оновлено 24 січня 2023 о 10:29
120 переглядів

22 січня - особлива дата в історії України: проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.

Україну соборна. Разом до Перемоги!

До Дня Соборності України та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки 20 січня 2023 року в Квасилівському ліцеї педагоги та учні об'єдналися в живий ланцюг заради свободи, з вірою, що разом вистоїмо.

20 січня класний керівник  4-Д класу Крижовець К.М. провела з учнями виховну годину "Єдина і неповторна. Класний керівник 4-В класу Мичко Л.В. провела з учнями виховну годину "Україно моя єдина". Класний керівник 5-Б класу Бабич Т.О. провела з учнями виховну годину "День Соборності України". А класний керівник 5-Г класу Балаушко М.М. організував тематичний челендж дитячих малюнків.

23 січня класний керівник 2-Б класу Тихонюк Л.І. провела з учнями виховну годину "Моя країна - Україна!" Класний керівник 7-А Корень С.В та класний керівник 7-Г класу Паруха Ю.М. провели віртуальну подорож "Українська мрія - єдність, свобода і незалежність" в історичне минуле. Учнів було проінформовано про героїчні дні, революційні зміни. Діти складали пазли, писали вітальне слово героям, обмінювалися враженнями.

Класний керівник 3-Б класу Саваринська Л.І. провела з учнями виховну годину "В єдності сила". Класний керівник 6-В класу Саваринська Н.В. провела з учнями патріотичний квест "Україно була, є і буде!"

Вихователька групи подовженого дня Василишина Л.Л. провела з дітьми годину спілкування, в ході якої діти створювали патріотичний колаж "Долоньки України", відгадували кросворд, грали в гру "Так чи ні".

На честь цієї визначної дати 23 січян учнями 10-х класів ( класні керівники Довжик О.І., Ярута М.Х.) було проведено патріотичний захід "Україна - єдина країна", який дав можливість переглянути документальні кадри про історичні факти подій, поглибити знання про Акт Злуки УНР і ЗУНР, запам'ятати традицію свята - ланцюг єднання. Кожен із присутніх усвідомив: тільки в єдності наша сила, тільки живучи у неподільній, соборній державі, ми матимемо свободу думки, відчуття щастя, мир та світле майбутнє.

Слава єдиній, соборній Україні!