Дбаємо про Україну і сьогодні

Дата: 18 лютого 2022 о 12:34
79 переглядів

18 лютого  учні Квасилівського НВК "школа-ліцей" відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло вісім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в актовому залі лідери учнівського самоврядування взяли участь у патріотичному workshop "Крок за кроком" в рамках якого також було проведено челендж "#ЦеПроМайдан."

18 лютого 2022 року, напередодні Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, учні вшанували пам'ять випускника Квасилівського НВК "школа-ліцей" Олександра Суліцького, який був небайдужим до майбутнього своєї Батьківщини.

Як відомо, 20 травня 2014 року Олександр пішов на війну добровольцем, будучи сержантом 2-го батальйону територіальної оборони Рівненської області «Горинь». А уже за кілька місяців, 9 серпня 2014 року загинув у віці 35 років під час виконання бойового завдання від розриву гранати, прикриваючи собою товаришів по службі. Мав можливість відкинути гранату від себе, але поряд стояли бензовози.

Указом Президента України № 103/2016 від 21 березня 2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олександр Суліцький нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У серпні 2015 року на фасаді Квасилівського НВК "школи-ліцей", встановили меморіальну дошку на честь Олександра Суліцького, яка відіграє велику роль для виховання підростаючого покоління. Олександр є прикладом вірного служіння Україні.

Будьмо гідними Героїв, які віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Черпаймо у них силу волі, силу духу, велику любов до рідної Вітчизни.

Слава Україні!

Героям слава!

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=47d3Ldbqlfs

Відео: https://www.facebook.com/100010644257210/videos/pcb.2902764453348878/373426094211256