Обласний етноконкурс колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів "Вифлиємська зірка"

Дата: 20 січня 2022 о 10:56
79 переглядів

Вітаємо Наталію Саваринську та вокально-естрадний ансамбль "School stars" з перемогою у І етапі обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів "Вифлиємська зірка" серед учнів закладів освіти Рівненської територіальної громади!

Перший місяць зими багатий на свята, які з давніх-давен вшановує наш український народ. Традиційно до святкування долучається і освітянська спільнота міста.

З 20 грудня 2021року по 21 січня 2022 року проводився І етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів закладів освіти Рівненської міської територіальної громади. На розгляд компетентного журі було представлено 39 відеовиступів, які відзначаються високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, артистичністю. Широко використовувалися кращі зразки українського народного мистецтва, які свідчать про збереження традицій, звичаїв українського народу.

За рішенням журі та оргкомітету призерами конкурсу стали крім зразковий хор "Зернятка" (РГ "Гармонія"), також і  вокально-естрадний ансамбль "School stars" Квасилівського НВК "школа-ліцей"  керівник Саваринська Н.В. Відповідно до набраних балів на ІІ етапі обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка»  вони будуть представляти Рівненську територіальну громаду.

Бажаємо перемоги у ІІ етапі даного конкурсу!