Заходи національно-патріотичного виховання. День козацтва! День Захисника України! День створення УПА!

Дата: 14 жовтня 2021 о 09:15, Оновлено 14 жовтня 2021 о 19:08

Величний подвиг в ім'я людства - поза часом!

З метою формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України, виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України в освітньому закладі  проведено заходи національно-патріотичного виховання, а саме:

Патріотичний флешмоб-руханку "Козацькому роду нема переводу" для учнів початкових класів, було організовано (педагогом-організатором Башинською О.В) та проведено (волонтерським осередком учнівського самоврядування). Захід проходив з дотриманням карантинних норм та обмежень.

З учнями 7-В класу до дня захисника України, дня Українського козацтва було проведено класним керівником Юр Т.А., виховну годину "Слава незламним захисникам."

Крім того, у школі було організовано вчителем образотворчого мистецтва Балаушко Оленою Вікторівною виставку учнівських малюнків до Дня захисників і захисниць України.

Вихователем групи подовженого дня Василишиною Ларисою Леонтіівною було проведено бесіду «Козацька Покрова» з переглядом відеопрезентації «Дітям про козаків», а також виготовляли подарунки-сорочки до Дня захисників і захисниць України.

Вчителі фізичної культури, Руслана Мельнічук та Світлана Демчук, організували та провели ритмічну розминку, веселі та неординарні естафети "Козацькі забави."

Вчителем історії, педагогом-організатором Говорадло С.А. організовано та проведено інформаційний дайджест "Сила нескорених" для учнів 9-Г класу. Метою заходу є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, поглибити знання про військові традиції Українського народу, зміцнити патріотичний дух.

Задля того, щоб розібратися в історії українського визвольного руху, зрозуміти обставини, у яких опинилися захисники Української державності в середині минулого сторіччя, здобувачі освіти переглянули відеоматеріал "День в історії. Присяга воїна УПА".

Також, педагогом-організатором Говорадло С.А. було організовано та проведено конкурс декламаторів патріотичної поезії. Учасники - здобувачі освіти 5-х класів."

Класним керівником Парухою Ю. М., для учнів 6-Г класу була проведена тематична виховна година «Шляхами козацьких звитяг. Свята Покрова."