Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 72 common:people_all_forms

Результати участі в конкурсах

Date: 27 лютого 2018 о 09:35, Refreshed 4 жовтня 2023 о 18:29

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка в 2022/2023 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

міський етап

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Бобрик Анна Юріївна

5

І

ІІ

ІІІ

Мандич Оксана Василівна

2

Стельмашук Анна Михайлівна

7

ІІ

ІІІ

Мандич Оксана Василівна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика 

в  2022/2023 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

І етап (міський)

ІІ етап

(район)

ІІІ етап

(область)

ПІП учителя

1

Смочек Злата Миколаївна

3

ІІ

ІІІ

Марушкевич Раїса Іванівна

2

Пузирко Владислава Миколаївна

4

І

ІІ

ІІ

Улітенкова Лілія Анатоліївна

3

Стельмашук Анна Михайлівна

7

ІІ

ІІІ

ІІ

Мандич Оксана Василівна

Результати участі учнів у ХХІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»  в  2022/2023 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Самкова Аліна

(номінація «Історія України і державотворення»)

«В єдності сила народу. Війна 2022»

(Спогади квасилівчан – волонтерів)

10

І

І

Кочупалова Мирослава Аркадіївна

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» в  2022/2023 н.р.

Учасники

Всеукраїнський  етап

1

Іващук Тіна Віталіївна

І

Результати участі учнів в VI обласнїй олімпіаді «Знавці Біблії»

 в  2022/2023 н.р.

Учасники

Районний етап

Обласний етап

1

Бортник Естер Сергіївна

І

І

2

Бондар Зоряна Олегівна

І

ІІ

3

Бондар Еліна

ІІ

4

Веремчук Емма

ІІ

5

Мельник Яна

ІІ

6

Казмірчук Олександра

ІІ

7

Ільїна Дарина

ІІ

8

Волошин Тимофій

ІІІ

9

Супрунець Віталіна

ІІІ

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в 2021/2022 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Відділення

Секція

Клас

І етап

ІІ етап

ПІП учителя

1

Зеленчук Максим

Вадимович

Історія

Історичне краєзнавство

11

І

ІІ

Оксенчук О.Я.,

Федорчук С.В.

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка в 2021/2022 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

І етап (міський)

ІІ етап

(район)

ІІІ етап

(область)

ПІП учителя

1

Ленко Анна Ігорівна

5

ІІ

ІІ

ІІ

Мандич Оксана Василівна

2

Стельмашук Анна Михайлівна

6

ІІІ

Мандич Оксана Василівна

3

Бондаренко Анастасія  Павлівна

7

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

4

Хомич Віталіна Андріївна

8

ІІІ

Єрчик Олена Володимирівна

5

Ясенчук Вікторія Валентинівна

9

ІІІ

Слонець Тетяна Василівна

6

Мельник Катерина Олександрівна

11

ІІІ

Чиж Леся Георгіївна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови

імені Петра Яцика в 2021-2022 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

І етап (міський)

ІІ етап

(район)

ІІІ етап

(область)

ПІП учителя

1

Пузирко Владислава Миколаївна

3

ІІ

ІІ

Улітенкова Лілія Анатоліївна

2

Стоянович Михайло Романович

4

ІІІ

Павлюк Ірина Миколаївна

3

Корень Марина Володимирівна

5

І

ІІ

Павлюк Лариса Олексіївна

4

Стельмашук Анна Михайлівна

6

ІІ

ІІ

І

Мандич Оксана Василівна

5

Карпець Ольга Святославівна

7

ІІ

ІІ

І

Єрчик Олена Володимирівна

7

Ясенчук Вікторія Валентинівна

9

ІІІ

Слонець Тетяна Василівна

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук  в 2019/2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Відділення

Секція

Клас

І етап

ІІ етап

ПІП учителя

1

Гомола Анастасія Іванівна

літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство

українська література

10б

І

Ярута М.Х.

2

Рицький Дмитро Олександрович

історичне краєзнавство

історія

Кочупалова М.А.

3

Гордіюк Анна Олександрівна

історичне краєзнавство

історія

Оксенчук О.Я.

4

Мартиновський  Микола Павлович

комп’ютерні науки

безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

11а

ІІІ

Вакулюк О.П.

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

в 2019/2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Коваль Софія Романівна

5

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

2

Гомоль Софія Валеріївна

ІІ

Корень Світлана Вікторівна

3

Демчук Зоряна Вячеславівна

7

ІІ

Слонець Тетяна Василівна чи Павлюк

4

Бренчук Дар’я  Юріївна

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна

5

Мельник Ольга Валеріївна

ІІ

Слонець Тетяна Василівна

6

Гомола Анастасія Іванівна

10б

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

7

Сидор Катерина Анатоліївна

11б

ІІІ

Мандич Оксана Василівна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика  в  2019/2020 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

ІІ етап

ІІІ етап

ПІП учителя

1

Корень Марина Володимирівна

ІІ

Ковальчук Марія Петрівна

2

Стельмашук Анна Михайлівна

ІІ

Саваринська Любов Іванівна

3

Поліщук Аліна

5

І

Корень Світлана Вікторівна

4

Федорук Єлизавета

6

І

Єрчик Олена Володимирівна

5

Бренчук Дар’я  Юріївна

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна

6

Кротюк Тетяна Сергіївна

ІІІ

Чиж Леся Георгіївна

7

Гомола Анастасія  Іванівна

10б

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

8

Рожко Яна Юріївна

11б

І

Мандич Оксана Василівна                   

Результати участі учнів у  районному огляді-конкурсі

читців-декламаторів, юних поетів

«Живи, Кобзаре, в памяті людській» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Читці-декламатори

(І вікова категорія)

Остапчук Денис Сергійович

ІІ

2

Читці-декламатори

(ІІ вікова категорія)

Дубарець Дмитро Дмитрович

ІІІ

Результати участі учнів у огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Районний етап

Обласний етап

1

Ансамблі

(І вікова категорія)

ансамбль «Шкільні зірочки»

( 10  учасників)

ІІ

2

Ансамблі

(ІІ вікова категорія)

ансамбль «Лорелей»

( 11 учасників)

ІІ

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Я - артист України»

в  2019-2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Ансамблі

(середня вікова категорія)

ансамбль «Шкільні зірочки»

( 10  учасників)

І

Результати участі учнів у Всеукраїнському дистанційному фестивалі «Зірка естради»

в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Вокал

Саваринський Володимир

І

Результати участі учнів у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького, молодіжного мистецтва «Empire of arts» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний етап

1

Естрадний вокал

(ІІІ вікова категорія)

Саваринський Володимир

І

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Міжнародному фестивалі конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний

етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

І

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Міжнародному дистанційному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Скадовськ збирає друзів» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Міжнародний

етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

ІІ

Результати участі хореографічного ансамблю «Весняночка Elit dens» у Всеукраїнському фестивалі «Стрітенські ангелики» в  2019/2020 н.р.

Номінації

Учасники

Всеукраїнський етап

1

Хореографія

(І вікова категорія)

 12  учасників

ІІ

Результати участі учнів у спортивних змаганнях

в  2019/2020 н.р.

Районний етап

Обласний етап

Всеукраїнський етап

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

1

"Круті ігри"

Демчук С.В.

Лавренюк Ю.П.

1 (8 уч.)

1 (6 уч.)

1 (8 уч.)

1 (6 уч.)

2

Легка атлетика

1 (12 уч.)

1(4 уч.)

3

Баскетбол

1(12 уч.)

1(3 уч.)

1(3 уч.)

4

Шахи

1(3 уч.)

5

Волейбол (дів.)

1(12 уч.)

6

Змагання «Хто ти майбутній олімпієць?»

1(8 уч.)

Результати участі учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Відділення

Секція

Клас

І етап

ІІ етап

ПІП учителя

1

Хаврай Іван Володимирович

відділення комп’ютерних наук

інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

10

І

Патрай С.Р.

2

Прокопчук Анна Андріївна

відділення фізики та астрономії

експериментальна фізика

9

ІІ

Довжик О.І.

3

Корнійчук Вадим Сергійович

відділення математики

математика

9

І

Стецюк Л.П.

4

Хилимон Марія Василівна

відділення

мовознавства

англійська мова

10

І

Бебешко К.О.

5

Сидор Катерина Анатоліївна

відділення

мовознавства

українська мова

 10

ІІ

Павлюк Л.О.

6

Чумак Карина Валеріївна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

світова література

9

І

Микитюк Н.В.

7

Циганюк Олена Василівна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

світова література

11

І

ІІІ

Пасека Р.Б.

8

Білецька Христина Василівна

відділення

літературознав-ства, фольклористики та мистецтвознав-ства

українська література

11 

І

Ярута М.Х.

9

Прадош Діана Олександрів-

на

відділення

історії

історичне краєзнавство

10

ІІ

Кочупалова М.А.

10

Гордіюк Анна Олександрівна

відділення

історії

історичне краєзнавство

8

Оксенчук О.Я.

11

Пасічник Валерія Олександрівна

відділення хімії та біології

хімія

9

І

Гошко Д.І.

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Свиридюк Юлія Менторівна

9

І

ІІІ

Солонінко Галина Миколаївна

2

Сидор Катерина Анатоліївна

10

ІІ

Мандич Оксана Василівна

3

Цимбалюк Софія Юріївна

5

ІІІ

Єрчик Олена Володимирівна

4

Бренчук Дар’я  Юріївна

7

ІІІ

Єрчик Олена Володимирівна

5

Білецька Христина Василівна

11

ІІІ

Ярута Марія Харитонівна

Результати участі учнів в Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

ІІ етап

ІІІ етап

ПІП учителя

1

Косецька Вікторія

3

ІІІ

Ткачук О.М.

2

Поліщук Аліна

4

ІІ

Улітенкова Л.А.

3

Федорук Єлизавета

5

ІІІ

Єрчик О.В.

4

Янчук Владислава

7

ІІІ

Мандич О.В.

5

Свиридюк Юлія

9

І

І

Солонінко Г.М.

6

Рожко Яна

10

І

ІІ

Мандич О.В.              

Результати участі учнів у  районному огляді-конкурсі читців-декламаторів, юних поетів

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Читці-декламатори

(твори про Т.Г.Шевченка)

Гомола Анастасія

ІІІ

2

Читці-декламатори

(І вікова категорія)

Остапчук Денис

ІІІ

Результати участі учнів у ХVІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

«Об’єднаймося ж, брати мої!»  в 2018-2019 н.р.

Прізвище та ім’я учня

Клас

районний етап

обласний етап

ПІП учителя

1

Лисюк Сніжана

(номінація «Образотворче мистецтво»)

7

І

Балаушко Олена Вікторівна

2

Дубейко Анастасія (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)

І

Єрчик Олена Володимирівна, Ярута Марія Харитонівна

3

Бренчук Дар’я

(номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)

ІІ

Єрчик Олена Володимирівна,

Ярута Марія Харитонівна

Результати участі учнів у  Всеукраїнському конкурсі малюнка і твору серед школярів

на тему «Правосуддя»  в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Місце

1

Конкурс малюнка «Юніор»

Василишина Мар’яна

ІІ

Результати участі учнів у  Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

 в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Клас

Обласний етап

Всеукраїнський етап

1

Сюжетна композиція.

Робота «Кожен рік свій знак чекає»

Кравчук Анастасія

5

І

ІІІ

2

Новорічний вінок.

Робота «Різдвяний ангел над Україною»

Бренчук Дар’я

7

І

ІІ

3

Новорічний вінок.

Робота «Різдвяний ангел над Україною»

Дубейко Анастасія

7

І

ІІ

Результати участі учнів у огляді-конкурсі української естрадної пісні «Юна зірка»

 в 2018-2019 н.р.

Номінації

Учасники

Районний етап

Обласний етап

1

Ансамблі

(І вікова категорія)

ансамбль «Лорелей»

(10 учасників)

І

І

2

Виконавці 6-18 років та члени їх сімей

дует сім’ї Саваринських

І

Результати участі учнів у спортивних змаганнях  

в 2018-2019 н.р.

Районний етап

Обласний етап

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

1

Легка атлетика

1

(11 уч.)

2

Фестиваль естафет

1

(8 уч.)

3

Турнір пам’яті академіка С.Дем’янчука з волейболу

1

(12 уч.)

4

Старти надій (продовж.)

1

(14 уч.)

5

Олімпійське лелеченя

1

(12 уч.)


 

Comments:
Only authorized users can leave comments.